هِرلایف، دایره ای شفاف

هرلایف بستری را فراهم کرده است تا زنان بتوانند به آسانی به اطلاعات و دانش سبک سلامت زندگی دسترسی پیدا کنند و از مشاوره متخصصان بهره‌مند شوند. با هرلایف تعادل میان جسم و روح برقرار می شود.

آگاهی 

هرلایف با تکیه بر دانش و منابع معتبر و دسترسی به متخصصین، به شما کمک می‌کند تا بدنتان را بهتر بشناسید و به سلامت روحتان بیشتر برسید.

تعادل

هماهنگی و هارمونی میان جسم و جان از اولویت های هرلایف است، توجه همه‌جانبه به سلامت جسمی و روحی و در نتیجه زندگی اجتماعی و احساسی و کار و حرفه همگی در این بستر فراهم خواهد شد.

سبک سلامت زندگی

با فراهم کردن ابزار ها و زیرساخت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، هرلایف به کاربران کمک می کند تا پیش‌بینی‌های دقیق از وضعیت سلامت خود به خصوص چرخه پریودشان داشته باشند و بر این اساس سبک سلامت زندگی را در پیش بگیرند.

حفظ حریم شخصی

حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران و احترام به حریم شخصی افراد از اولویت‌های مهم هرلایف است.

زنان، معماران حقیقی جامعه هستند.

-هریت بیچر استو

در مورد هرلایف بیشتر بدانید:

-دانش، اطلاعات و فرایند های مبتنی بر دانش

هدف ما فراهم کردن دانشی دقیق و معتبر است تا این فرصت را برای همه زنان فراهم کنیم که به صورت فعال سبک زندگی سلامتشان را پایش کنند.

-تضمین اعتبار مقالات توسط پزشکی

بیش از ۵۰ دکتر، متخصص و کارشناس سلامت با هرلایف همکاری می‌کنند تا با اطمینان، دانشی به روز و مرتبط در اختیار شما قرار گیرد.

-فرایند تولید محتوا و ارزیابی در هرلایف

برای تهیه هر یک از مقالات و محتوا در هرلایف، ابتدا منابع معتبر گزینش شده و سپس مقالات توسط نویسنده‌های متخصص نوشته خواهد شد. در مرحله‌ی بعد، این مطالب توسط پزشکان و متخصصان هر یک از حوزه‌ها بررسی و تایید اعتبار می‌گردد. فرایند تایید اعتبار می‌تواند توسط سازمان‌ها و موسساتی که هرلایف به فعالیت با آن‌ها می پردازد، صورت پذیرد.

-منابع معتبر

در خصوص تهیه محتوای پزشکی، در نظر گرفتن منابع معتبر بسیار اهمیت دارد. هرلایف منابع معتبری را برای تهیه محتوا انتخاب می‌کند تا دانش معتبر و ایمن را در اختیار زنان قرار دهد.