چطور می‌توانیم کمکتان کنیم؟

پیشنهادات،‌ انتقادات و مشکلات خود را می‌توانید از طریق ارسال پیام مستقیم به تیم پشتیبانی و یا ایمیل با ما در میان بگذارید.
برای ارتباط در زمینه همکاری و یا موارد اداری، می‌توانید از طریق شماره تماس و یا آدرس شرکت با ما در ارتباط باشید.

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از دستگردی، برج کیان، طبقه ۱۱، مرکز نوآوری زرینو

شماره تماس

۰۲۱-۵۸۶۹۲۰۰۰

ایمیل

herlife@zarrino.io

سوالات متداول

چقدر طول می‌کشد تا پزشک پاسخ سؤال من را بدهد؟

اگر در بخش پرس و گو سوال پرسیده‌اید، حداکثر دو روز کاری طول می‌کشد تا پزشک به سوال شما پاسخ دهد. به محض پاسخ پزشک، ما از طریق ارسال اعلان یا همان نوتیفیکیشن به شما اطلاع می‌دهیم. توجه داشته باشید که برای دریافت نوتیفیکیشن لازم است گوشی شما به اینترنت متصل باشد.

چطور می‌توانم شریک عاطفی‌‌ام را به بخش «همراه» هرلایف اضافه کنم؟

با مراجعه به پروفایل خود در هرلایف، گزینه «همراه» را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن شماره شریک عاطفی یا همان همراهتان و انتخاب کانال اطلاع‌رسانی مورد نظرتان، دکمه ارسال درخواست را فشار دهید.  اولین اطلاع‌رسانی در زمان اولین پریود، سندروم پیش از قاعدگی و یا تخمک گذاری شما بعد از ثبت شماره و تایید توسط همراهتان انجام می‌شود. برای اطلاع‌رسانی به موقع به همراهتان لازم است از این به بعد پریودهای خود را به موقع و در همان روز شروع پریود در هرلایف وارد کنید.

چطور پاسخی که دیگران به پاسخ (نظر) من داده‌اند را ببینم؟

به صفحه‌ی «پرس‌وگو» بروید و موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صفحه‌ی «پاسخ‌های کاربران»، از قسمت فیلتر «نظرات من» را انتخاب کنید. اکنون نظرات شما در این پست به شما نمایش داده می‌شود. سپس می‌توانید با زدن روی دکمه‌ی پاسخ‌ها، پاسخ دیگران به نظر خود را ببینید.

چطور پریودم را در هرلایف وارد کنم یا پریودهای گذشته را ویرایش کنم؟

از قسمت بالای سمت راست صفحه اصلی هرلایف «تقویم» را باز کنید و دکمه‌ی «ویرایش پریود» را بزنید.
اکنون تمام روزهایی که قبلا به عنوان پریود انتخاب کرده‌اید را می‌توانید در تقویم مشاهده و ویرایش کنید. برای ثبت پریود جدید، روزهای پریود خود را در تقویم علامت بزنید. توجه داشته باشید لازم است تمام روزهایی که پریود بوده‌اید را حتما در تقویم علامت بزنید. سپس دکمه ثبت را فشار دهید.

چطور می‌توانم رایگان سؤالم را از پزشک بپرسم؟

وارد بخش «پرس‌وگو» شوید و از بین موضوعات بالای صفحه که با عنوان «پرسش از متخصص» مشخص شده‌اند، مرتبط‌ترین موضوع را انتخاب کنید و سوال خود را بپرسید. پزشکان ما در ۲ روز کاری به سوال شما پاسخ می‌دهند.

ارتباط با هرلایف